..::Srpski Radikal::....::Portal::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицотека

2 posters

Go down

Вицотека Empty Вицотека

Порука by РАДИКАЛ-НК Thu May 15, 2008 12:08 am

Овдје причамо вицеве Very Happy

Dobio Perica jedinicu iz srpskog jezika. Kad je došao kući majka ga pita šta je bilo.
- Pisali smo sastav. Evo da ti pročitam:
"Krenem ja jedan dan u školu, kad naletim na govno. Govno, onako zelenkasto, rekoh, mora da je Markovo, on jede puno graška. Idem ja malo dalje, naletim na još jedno govno. Govno malo žućkasto, kao da je Simino, on jede puno kukuruza. Šetam ja tako još malo i naletim na jedno baš veliko govno i pomislim: mora da je Đoletovo, on je debeo, puno jede, pa puno i kaki".
- Pa dobro, Perice, koja je bila tema sastava? - pita Pericu majka.
- PRIJATELJ SE U NUŽDI POZNAJE! Very Happy
РАДИКАЛ-НК
РАДИКАЛ-НК
Млади радикал

Male
Број порука : 91
Age : 38
Локација : Никшић- Црна Гора
Странка : Српска Радикална Странка
Registration date : 11.05.2008

Назад на врх Go down

Вицотека Empty Re: Вицотека

Порука by српкиња Thu May 15, 2008 12:48 am

lol! lol! lol!

Mladi par nikako da napravi dete. Žena nikako da zatrudni pa ide od doktora do doktora, ali svaki veli kako je sve u redu s njom, možda je problem u njemu. Ide i on od doktora do doktora, ali i sa njim je sve u redu. Niko nema objašnjenja šta bi to moglo biti. Jednog dana čuju oni za američkog naučnika, doktora, koji navodno čuda radi na tom polju. Oni ni pet ni šest, odmah u avion i preko bare, iako ne govore ni reč engleskog. Stigoše oni kod njega i nekako objasne situaciju, a doktor pokretima zatraži da hoće videti kako to oni vode ljubav. Oni malo sramežljivo počnu i taman se ufurali, kad viče doktor:
• Stop, stooop!!!
Trči on do svog pisaćeg stola i da im neki papirić. Bračni par skroz srećan se vrati nazad u zemlju i posle sletanja - odmah u prvu apoteku. Pitaju apotekarku:
• Imate li Triteoterol-a?
Apotekarka:
• Molim?
Ponovo bračni par:
• Treba nam Triteoterol!
• Ne, nemamo tako nešto. A za šta je taj lek?
Kaže par:
• Ne znamo ni mi - i pokažu papirić.
Pogleda apotekarka papirić i kaže:
• Ali tu ne piše Triteoterol, nego "Try the other hole!"
српкиња
српкиња
Српски радикал

Female
Број порука : 160
Age : 32
Локација : Нови Београд
Странка : Српска Радикална Странка
Registration date : 10.05.2008

Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму